35

Sesli Chat Özelliği

Sesli chat özelliği olan pek çok site sahte olduğu ve kullanıcılarını dolandırdığı için insanlarda bir korku oluştu. Bu siteler aracılığı ile birbirleri ile tanışan ve gönül bağı kuran insanlar bulunmakta. Ancak sitenin güvenilirliği söz konusu olduğunda biraz tedirgin davranılmaya başlandı.

Ankara’nın chat ve sohbet sitesi olarak yıllardır sesli ya da görüntülü sohbet hizmeti veren bir siteyiz. Kullanıcılarımız hiçbir ek ücret ödemeden sitemizde bulunan kişiler ile tanışabiliyor ve onlar ile arkadaşlık kurabiliyor.

Kadın ya da Erkek arkadaşlıklar edinin 

Herkesin karşı cins ya da aynı cins biri ile arkadaşlık kurmaya hakkı vardır. Ayrıca hiç kimse bu arkadaşlıkları için para ödemek zorunda bırakılmaz. Ankara’nın sohbet sitesi olarak insanları tek bir platformda buluşturuyor ve onların sohbet etmelerini sağlıyoruz.

Sitemiz üzerinden tanışıp arkadaşlıklarını gerçek hayata da taşıyan binlerce kişi mevcut. Kendinize ve düşünce yapınıza uygun tanıştığınız insanlar ile sizler de dışarıda arkadaşlık kurabilirsiniz. Kadın ya da erkek binlerce arkadaş arasından kendi renginizi bulmanız artık çok kolay. Özellikle sesli sohbet özelliğimiz sayesinde arkadaşlarınız ile telefonda konuşur gibi konuşabilirsiniz.

 

25 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORiLER

Populer Konular